Այսօր: Կիրակի, 26 Մայիսի 2024թ.
Ալավերդու համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 31
ՀՀ ԼՈՌՈՒ ՄԱՐԶԻ ԱԼԱՎԵՐԴԻ ՀԱՄԱՅՆՔ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԼՈՌՈՒ ՄԱՐԶԻ ԱԼԱՎԵՐԴՈՒ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆԻ ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄ ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԿԱՌԱՎԱՐՉԱԿԱՆ ՀԻՄՆԱՐԿ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ԴԱՎԻԹ ՂՈՒՄԱՇՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ

ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՁԱՎԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՀԵՂԻՆԵ ՃԻՃԻԼՅԱՆ
Էլ.հասցե:  tshitshilyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԱՐԹՈՒՐ ՇԱԽԿՈՒԼՅԱՆ
Էլ.հասցե:  shakhkulyan88@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Պայմանագրային աշխատող

ՇՈՂԻԿ ՔԱՌՅԱՆ
Էլ.հասցե:   shoxik.karyan.2016@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Պայմանագրային աշխատող

ՆԱԶԻԿ ՆՈՆԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  /043/774571
Էլ.հասցե:   nnoninyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Պայմանագրային աշխատող

ՆԱԻՐԱ ՏԻՏԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  titanyan71@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Պայմանագրային աշխատող

ՀՐԱՅՐ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  hnazaryan1959@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Պայամանագրային աշխատող

ՀԱՅԿ ՔՈՉԻՆՅԱՆ
 
Պայամանագրային աշխատող

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Հեռ.:  093-71-04-63
 
Պայամանագրային աշխատող

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողօգտագործման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱՅԿԱՍԱՐ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օձուն բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՄՐԱՍՏԱՆ ՋԱՆԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աքորի բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՀՐԱՀԱՏ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Հեռ.:  /093/308083
Էլ.հասցե:   aqorigyuxapetaran@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Շնող բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՍԱՄՎԵԼ ՄԿՐՏՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ճոճկան բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՐԱ ՍԻՐԱԴԵՂՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ախթալա բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՍԵՎԱԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Հաղպատ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՐՈՍ ՎԱՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արևածագ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՌՈՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Շամլուղ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԳԱԳԻԿ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Մեծ Այրում բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԼԵՎՈՆ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Թեղուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՄՀԵՐ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ծաղկաշատ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՍԱՄՎԵԼ ԹԱՆԴԻԼՅԱՆ
Հեռ.:  /094/446393
Էլ.հասցե:   tsaghkashat.lori@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Կաճաճկուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԼՅՈՎԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ակներ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՐԿԱԴԻ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Ջիլիզա բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՄՀԵՐ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  /093/102045
Էլ.հասցե:  jilizajiliza@mail.ru
 
Ծաթեր բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՅՈՒՐԻԿ ԱՎԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Այգեհատ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՇԱՀՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արդվի բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
 
Մղարթ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎՐԵԺ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Հագվի բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նեղոց բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՄՀԵՐ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կարմիր Աղեկ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՉԱԳԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարկոփ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՀԵՐՄԻՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՄՈՒՍԻՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  anahit.musinyan.67@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  nairavardanyan@bk.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ-իրավաբան

ԷՐՄԻՆԵ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ-սոց. աշխատող (ք. Ախթալա)

ՀԱՍՄԻԿ ՄԵՋԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ (Սանահին թաղամաս)

ԱՐԾՐՈՒՆ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ

ԳՈՀԱՐ ՎԱՐՈՅԱՆ
Էլ.հասցե:  gvaroyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  syuzannasargsyan9@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ-սոց. աշխատող

ԱՍՏՂԻԿ ԴԱՎԻԹԱՎՅԱՆ
Էլ.հասցե:  a_davitavyan99@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ (զորահավաքային հարցեր)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ-սոց. աշխատող

ԱՐՄԻՆԵ ՇԱԽԿՅԱՆ
Էլ.հասցե:  armine.shakhkyan1@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ-ՔԿԱԳ

ՆԵԼԼԻ ՕՀԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  /099/060788
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Շնող բնակավայր/

ԳՈՀԱՐ ԲՈՇՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1- կարգի մասնագետ / Օձուն բնակավայր/

ԱԼԼԱ ԹԱՐՄԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Շամլուղ բնակավայր/

ԱՐՓԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Աքորի բնակավայր/

ԼՈՒՍԻՆԵ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Հեռ.:  /099/065328
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակացմի 1-ի կարգի մասնագետ /Ախթալա բնակավայր/

ԱՆՈՒՇ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Օձուն բնակավայր/

ՆԱԻՐԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Ախթալա բնակավայր/

ՄԱՆԵ ԲԵԳՋԱՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Հաղպատ բնակավայր/

ԼՈՒԻԶԱ ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ
Հեռ.:  /099/163379
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Ճոճկան բնակավայր/

ՄԱՐԳԱՐԻՏԱ ԹԱՄԱԶՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Շնող բնակավայր/

ՆԱՐԵ ԹԱՄԱԶՅԱՆ
Հեռ.:  +37498395636
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Աքորի բնակավայր/

ՎԱՀԱԳՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  /099/893096
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ

ՄԱՐՈՒՍ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Ճոճկան բնակավայր/

ՄԱՐԻԱ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
Էլ.հասցե:  mariahovakimyan.1995@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Ակներ բնակավայր/

ԱՆԱՀԻՏ ՄՈՍԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  096-03-38-01
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Մղարթ բնակավայր/

ՆԱՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Օձուն բնակավայր/

ԱՆԻ ՄԱԹՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Ծաթեր բնակավայր/

ՍՏԵԼԼԱ ՎԻՐԱԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ / Քարկոպ բնակավայր/

ԿԱՐԻՆԵ ԼՈՒԱՐՍԱԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Ջիլիզա բնակավայր/

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԾԱՏԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  /098/756285
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Այգեհատ բնակավայր/

ԱՆԻՉԿԱ ՇԱՀՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Մղարթ բնակավայր/

ԱՐՄԻՆԵ ՉԱՏԻՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Հագվի բնակավայր/

ՌԻՄԱ ԹԱԹՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Արևածագ բնակավայր/

ՍԻԼՎԱ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ / Արդվի բնակավայր/

ՄԱՐԻԱՄ ՇԱՀՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Ամոջ բնակավայր/

ՍԻՐԱՆՈՒՇ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ / Ծաթեր բնակավայր/

ԳԱՅԱՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ, /Կարմիր Աղեկ բնակավայր/

ԿԱՐԻՆԵ ՈՍԿԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Նեղոց բնակավայր/

ՆՎԱՐԴ ԹՈՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ /Մեծ Այրում բնակավայր/

ԻՎԵՏՏԱ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Մեծ Այրում բնակավայր/

ՋՈՒԼԵՏԱ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Թեղուտ բնակավայր/

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Ծաղկաշատ բնակավայր/

ԱՆԻ ՄԱԹՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Կաճաճկուտ բնակավայր/

ԿԱՐԵՆ ԼԱԼԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի 2-րդ կարգի մասնագետ /Շամլուղ բնակավայր/

ԼԻԼԻԹ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի պետ

ՍԱՄՎԵԼ ԹՈՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՄԱՐԻՆԵ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
Էլ.հասցե:  vilmarr@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՔԱՌՅԱՆ
Էլ.հասցե:   qaryan.l@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման, հավաքագրման, գույքի կառավարման, առևտրի և սպասարկման բաժնի պետ

ԳՈՌ ՀՈՎՎՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման, հավաքագրման, գույքի կառավարման, առևտրի և սպասարկման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՆՆԱ ԱՂԵԿՅԱՆ
Էլ.հասցե:  angog2008@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման, հավաքագրման, գույքի կառավարման, առևտրի և սպասարկման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԱՍԼԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:   armser86@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման, հավաքագրման, գույքի կառավարման, առևտրի և սպասարկման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՆՈՒՇ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման, հավաքագրման, գույքի կառավարման, առևտրի և սպասարկման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՆՈՒՇ ԽԵՉՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնի պետ

ՍՏԵՓԱՆ ԱՍՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼԵՎՈՆ ՍԱԴԱՂՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԱՐԻՆԵ ՉԱՏԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՍՏՂԻԿ ԱՄԻՐԲԵԿՅԱՆ
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՕԼԻՆԿԱ ԿՈՍՏԱՆԴՅԱՆ
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության, առողջաահության հարցերի բաժնիաշխատակազմի 1-ի կարգի մասնագետ

ԱՆԳԻՆ ԻՍՐԱՅԵԼՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի և տուրիզմի բաժնի պետ

ԿԱՐԻՆԵ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  karine-1702@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի և տուրիզմի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱԼՄԱՍՏ ՄԱՄԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի և տուրիզմի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՊԱՎԵԼ ՊԱՊՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի և տուրիզմի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԱՐԻՆԵ ԵՐԻՑՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի և տուրիզմի բաժնի 1-ին կարգի մասնագետ

ԼԵՆԱ ԽԵՉՈՒՄՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  /091/849449
Էլ.հասցե:  gnumneralaverdi@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԷԴՈՒԱՐԴ ՆՈՆԻՆՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍՈՒՐԵՆ ՄԱԹՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության առաջին կարգի մասնագետ

ԷՐԻԿ ԻԳՆԱՏԵՆԿՈ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼԻԱՆԱ ԿՈՍՏԱՆԴՅԱՆ
Էլ.հասցե:  liana.kostandyan85@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԳԱՐԻԿ ԽԱԼԱԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՏԻԳՐԱՆ ԹԱՄԱԶՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՂՈՒՆԻԿ ՆԻԱԶՅԱՆ
Էլ.հասցե:  aaghvanyan@internet.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Պայամանագրային աշխատող

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ԱՂԲԱԼՅԱՆ
Հեռ.:  /091/909436
 
ՔԿԱԳ աշխատակից

ՌԱՖԻԿ ՂԱԶԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  025322489, /094/791703
 
ԳՈՐԾԱՎԱՐ /ՔՊ/

ՄԱՐԻՆԱ ԷՎՈՅԱՆ
 
Գործավար /ՀԱԿ/

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՇԱՀՎԵՐԴՅԱՆ
 
Վարորդ

ՎԱՉԱԳԱՆ ՂԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ
 
Վարորդ

ԷԴՄՈՆ ՀԱԽՎԵՐԴՅԱՆ
 
Գործավար

ՍՈՒՍԱՆ ԼԱԼԱՅԱՆ
Էլ.հասցե:  Susan.96@inbox.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Վարորդ

ՎԱԼԵՐԻ ՆԻԿՈՂՈՍՅԱՆ
 
Տնտեսվար

ՌԱԴԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Հեռ.:  /091/818345
 
Նկարիչ-օպերատոր

ԼԻԼԻԱ ԱԼԱՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Պահակ /Ալավերդի բնակավայր/

ԱՐՏԱԿ ՇԱԽԿՈՒԼՅԱՆ
Հեռ.:  /099/093986
 
Պահակ /Ալավերդի բնակավայր/

ՄԵԼՍԻԿ ԹԱՐՄԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  /096/088796
 
Պահակ /Ալավերդի բնակավայր/

ԱՇՈՏ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
Հեռ.:  /091/191187
 
Պահակ /Շնող բնակավայր/

ՍԵՅՐԱՆ ՓԱՐՍԱԴԱՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Այգեհատ բնակավայր/

ԱԲԳԱՐ ԹԱՄԱԶՅԱՆ
 
Բանվոր /Շնող բնակավայր/

ԱՐՄԱՆ ՌԱՄԱԶՅԱՆ
 
Բանվոր /Օձուն բնակավայր/

ԿԱՐԵՆ ԴԵՄՈՒՐԽԱՆՅԱՆ
 
Բանվոր

ԳԱԳԻԿ ՆԵՐԿԱՐԱՐՅԱՆ
 
Բանվոր /Հագվի բնակավայր/

ՄԱՐՏԻՆ ՕՆԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար /Ծաթեր բնակավայր/

ԱԼԼԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Բանվոր /Շնող բնակավայր/

ՎԱՆԻԿ ՄԱՏԻՆՅԱՆ
 
Հավաքարար /Շամլուղ բնակավայր/

ԱՆԱՀԻՏ ՄՈՍԻՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Ծաթեր բնակավայր/

ՀՐԱՉՅԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Շնող բնակավայր/

ՊԱՎԵԼ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ
 
Բանվոր /Շնող բնակավայր/

ՀԱՄԼԵՏ ԳԱԼԻՆՅԱՆ
 
Հավաքարար /Աքորի բնակավայր/

ՄԱՐԻՆԵ ԴԱՎԹՅԱՆ
 
Հավաքարար /Հագվի բնակավայր/

ԱՐԵՎՀԱՏ ՄԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար /Ալավերդի բնակավայր/

ԳՈՀԱՐ ՓԵՐԻԽԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  /096/114998
 
Հավաքարար /Օձուն բնակավայր/

ԱՐՓԻՆԵ ՄԱՆԵՍՅԱՆ
 
Հավաքարար /Ալավերդի բնակավայր/

ԱՂԱՎՆԻ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար /Թեղուտ բնակավայր/

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Հավաքարար /Շնող բնակավայր/

ՄԵՏԱՔՍՅԱ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
 
Հավաքարար /Արևածագ բնակավայր/

ԹԻՆԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Հավաքարար /Մղարթ բնակավայր/

ՄԱՐԻԱՄ ԽԵՉՈՒՄՅԱՆ
 
Հավաքարար / Ճոճկան բնակավայր/

ԱՇԽԵՆ ԳԱԲՈՅԱՆ
 
Հավաքարար /Մեծ Այրում բնակավայր/

ԼԻԱՆՆԱ ԼՈՐՍԱԲՅԱՆ
 
Բանվոր /Մեծ Այրում բնակավայր/

ԳԵՎՈՐԳ ՄԿՐՏԻՉՅԱՆ
 
Բանվոր /Շամլուղ բնակավայր/

ՄԻՔԱՅԵԼ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
Հավաքարար /Նեղոց բնակավայր/

ԱՆՈՒՇ ԲԵԳՋԱՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Արդվի բնակավայր/

ՄԵԽԱԿ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Բանվոր /Հաղպատ բնակավայրի

ՎԱՀՐԱՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Հեռ.:  /094/509989
 
Բանվոր /Ակներ բնակավայր/

ԱՐՍԵՆ ՇԱՎԻՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Ծաղկաշատ բնակավայր/

ԱՐԱՄ ՓԻՐՈՒԶՅԱՆ
 
Բանվոր /Սանահին թաղամաս/

ԱՆԺԵԼՅԱ ԱՆՏՈՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Կաճաճկուտ բնակավայր/

ՄԵԼՍԻԿ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ
 
Պահակ

ԱՐՍԵՆ ԹԱՆԴԻԼՅԱՆ
 
վարորդ

ԳԵՈՐԳԻ ԱՎԵՏՅԱՆ
 
Հավաքարար /Ճոճկան բնակավայր/

ՇՈՒՇԱՆ ԽՈՒԴԻՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Թեղուտ/

ԳԵՎՈՐԳ ՇԱԽԿՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /Մեծ Այրում ՝վարորդ/

ՎԻԳԵՆ ԹԱՄԱԶՅԱՆ
 
Բանվոր /Մղարթ բնակավայր/

ԳՈՒՐԳԵՆ ՄՈՍԻՆՅԱՆ
 
Բանվոր /Արևածագ բնակավայր/

ՍՄԲԱՏ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Ծաթեր/

ԱՆՈՒՇԱՎԱՆ ՂԱԼԱՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ Ալավերդի/

ՄՆԱՑԱԿԱՆ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Օձուն/

ՍԵՐԳԵՅ ԽԱՆՎԵԼՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Ալավերդի/

ՌԱՖԻԿ ԱՐՂՈՒԹՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Թեղուտ/

ԽԱՉԱՏՈՒՐ ՓԱՐԵՄՈՒԶՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Ճոճկան/

ԱՐԱՐԱՏ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Ծաղկաշատ/

ՎԱՆՈՒՇ ՄԱԿԻՆՅԱՆ
 
Պայմանագրային աշխատող /անասնաբույժ՝ Աքորի/

ՎԱՉԵ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
 
Հսկիչ

ԼԵՎՈՆ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ՀՀ Լոռու մարզ, ք.Ալավերդի, Զ.Անդրանիկի 8/1
(0253) 2-41-00
alaverdimunicipality@gmail.com
Պաշտոնական էլ. փոստ` 53764670@e-citizen.am
(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)



© 2008 - 2024 Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԼՈՌՈՒ ՄԱՐԶԻ ԱԼԱՎԵՐԴՈՒ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆԻ ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄ ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԿԱՌԱՎԱՐՉԱԿԱՆ ՀԻՄՆԱՐԿ
Մշակող   ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ 2090
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015
2015 Regional Winner